کانون های فرهنگی


درخشش دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند در سی و دومین دوره مسابقات منطقه ای و سراسری قران کریم


مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویان سراسر کشور از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۲ شهریور سال جاری برگزار و طی آن دو نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه به اسامی خانم ها مینا صیدی اسفهلان و فاطمه شعیبی در مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم دانشجویان سراسر کشور حائز رتبه گردیدند.


۲۵ شهریور ۱۳۹۶


اردوی دانشجویی مشهد مقدس


  دومین اردوی زیارتی مشهد مقدس توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی سهند، با شرکت ۷۰ نفر از برادران دانشجو و ۸۵ نفر از خواهران از مورخ ۱ الی ۹ بهمن ماه ۹۴ و با همکاری کانون قرآن و عترت دانشگاه برگزار گردید. نیایش ها و برنامه های دسته جمعی


۱۳ بهمن ۱۳۹۴


مراسم شب یلدا


مراسم شب یلدای سال ۹۴ به روایت تصویر:


۲ دی ۱۳۹۴


اطلاعیه انتخابات شورای مرکزی کانون های فرهنگی و هنری


از کلیه دانشجویان عزیز جهت شرکت در انتخابات شورای مرکزی کانونهاهای فرهنگی و هنری دانشگاه صنعتی سهند دعوت به عمل می آید.

زمان ثبت نام کاندیداها: از ۱ تا ۵ مهر ۹۴ در دفاتر کانون ها واقع در جنب بوفه دانشجویی (برادران)


۴ مهر ۱۳۹۴


جشنواره رویش کانون های فرهنگی و هنری


جشنواره دستاوردهای کانون های فرهنگی و هنری با حضور فعال کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه از مورخ ۲۶ الی ۳۰ مهرماه سال جاری در دانشگاه صنعتی سهند برگزار گردید.


۴ آبان ۱۳۹۳


بازارچه خیریه کانون مهرانه


بازارچه خیریه از روز شنبه مورخ ۹۲/۲/۲۱ به مدت چهار روز در محوطه ساختمان علامه جعفری دانشگاه برگزار گردید. هدف از برگزاری این حرکت خیرخواهانه کمک به بیماران سرطانی بود و عواید حاصل از آن در این مسیر خرج خواهد شد.


۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲


اولین جلسه دبیران کانون های فرهنگی با مدیر جدید امور فرهنگی


این جلسه با حضور دبیران کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه و مدیر محترم امورفرهنگی آقای دکتر علیرضا هاشمی اسکویی و همچنین کارشناس کانون های فرهنگی، روز یکشنبه مورخ ۹۲/۲/۱۵ در اتاق جلسه مدیر امور فرهنگی برگزار گردید.


۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲