انجمن های علمی


انجمن علمی زبان برگزار می کند


انجمن علمی زبان دانشگاه صنعتی سهند، کلاسهای زبان انگلیسی را برای ترم جاری برگزار می کند. جهت ثبت نام به آیدیه تلگرامی انجمن به نشانی anjomanzaban@ مراجعه کنید.


۲۰ آبان ۱۳۹۶


هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو


ستاد توسعه فناوری نانو از دانشگاه صنعتی سهند و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در جهت برگزاری و همکاری در برگزاری هفتمین مسابقه ملی فناوری نانو که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه صنعتی سهند برگزار شد، تقدیر و تشکر بعمل آورد.


۲۰ آبان ۱۳۹۶


معارفه انجمن علمی مهندسی پلیمر


این مراسم با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان ورودی جدید با محیط دانشگاه، اساتید، رشته تحصیلی و همچنین جهت آشنایی با انجمن علمی مهندسی پلیمر با حضور معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه، ریاست محترم دانشکده مهندسی پلیمر،


۱۵ آبان ۱۳۹۶


جلسه دبیران و اساتید مشاور انجمن های علمی دانشجویی


این جلسه با حضور دبیران و اساتید مشاور انجمن های علمی با معاونت های پژوهش و فرهنگی- اجتماعی در مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه به منظور آشنایی دانشجویان و برنامه ریزی جهت استفاده از امکانات و تجهیزات آن مرکز تشکیل گردید.


۳۰ مهر ۱۳۹۶


مسابقه ساخت پل آجری


این مسابقه با حضور تعدادی از دانشجویان دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی سهند توسط انجمن علمی مهندسی عمران در محوطه آزمایشگاه بتن برگزار گردید.


۲۲ مهر ۱۳۹۶


معارفه انجمن علمی مهندسی پزشکی


این مراسم با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان ورودی جدید با محیط دانشگاه، اساتید، رشته تحصیلی و همچنین جهت آشنایی با انجمن علمی مهندسی پزشکی با حضور ریاست محترم دانشکده مهندسی پزشکی ، ریاست محترم مرکز رشد فناوری تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


۲۲ مهر ۱۳۹۶


انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی


انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند به روایت تصویر:


۱۱ خرداد ۱۳۹۵