کانون شعر و ادب


معارفه کانون شعر ادب


مراسم معارفه ی کانون شعر ادب دانشگاه صنعتی سهند تبریز با حضور شاعران جوان و مطرح استانی و تقدیر از شورای مرکزی و هیات دبیران دوره ی قبل”طوبی معصومی، غزل امیری، امین معماریان، هادی شیخ عظیمی و محمد حسین اکبری” در آبان ماه سال ۹۶ با استقبال پر شور دانشجویان عزیز برگزار گردید.


۵ دی ۱۳۹۶


مسابقه ی مشاعره


مسابقه ی مشاعره با استقبال کم نظیر دانشجویان علاقه مند و با شرکت شش تیم دو نفره برگزار گردید. قرار است فینال این مسابقه به علت حواشی به وجود آمده در مرحله ی مقدماتی، ترم آینده برگزار شود.


۵ دی ۱۳۹۶


مراسم شب یلدا


مراسم شب یلدا در دانشگاه صنعتی سهند برگزار شد. در این برنامه که با استقبال گسترده دانشجویان در سالن ورزشی دانشگاه برگزار گردید، برنامه های مختلف فرهنگی، ادبی و هنری در فضایی بانشاط به اجرا درآمد.


۲ دی ۱۳۹۶


جلسه شعر خوانی با محوریت سوگنامه زلزله زدگان کرمانشاه


جلسه شعر خوانی با محوریت سوگنامه زلزله زدگان کرمانشاه روز سه شنبه ۳۰ ابان ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در محل دانشکده علوم پایه کلاس شهید بهشتی برگزار خواهد شد.


۲۸ آبان ۱۳۹۶


مراسم شب یلدا


مراسم شب یلدای سال ۹۴ به روایت تصویر:


۲ دی ۱۳۹۴


مراسم حافظ خوانی و شب یلدا


این مراسم توسط کانون شعر و ادب روز چهارشنبه مورخ ۲۹ آذر ماه ۹۱ با شرکت بیش از ۱۵۰ نفر از دانشجویان و مسئولان در آمفی تئاتر شهید آوینی در ساختمان علامه جعفری دانشگاه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار گردید.


۴ دی ۱۳۹۱