حضور سردار نوعی اقدم در جمع دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند

به همت بسیج اساتید و پایگاه مقاومت شهدای گمنام دانشگاه صنعتی سهند تبریز به مناسبت هفته بسیج دانشگاه میزبان سردار پاسدار سرافراز جناب آقای رحیم نوعی اقدم بودند.
مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و گزارش اجمالی از فعالیت های علمی و پژوهشی توسط ریاست دانشگاه آقای دکتر رسول آذری خسروشاهی و سخنرانی سردار نوعی اقدم از وضع منطقه ادامه یافت.
وی در ادامه با توجه به ویژگی انقلاب اسلامی و در تعارض طولانی با استکبار جهانی به تحلیل میدانی جبهه مقاومت و اهداف جمهوری اسلامی پرداختند و با اشاره به دور اندیشی مقام معظم رهبری فرهنگ جهاد و شهادت حاصل هشت سال تجربه دفاع مقدس از مرزهای کنونی گذشته و امروزه در کنار دکترین نظامی در عرصه عراق و سوریه تعهد و ایمان حماسه دو مولفه رمز پیروزی در نبرد با داعش دانستند.
وی ادامه داد کسی که هشت سال در دفاع مقدس و شش سال در جبهه مقاومت تجربه فرماندهی و بیش از چندین جراحت جنگی و ۳۶ بار جراحی در وجودش دارد از دانشگاهیان بخصوص اساتید گرامی خواستند مهندس مکتبی و حماسی تربیت کنند. به عبارتی علم را در خدمت ایمان و حماسه و در کنار رزم بکار ببرند و توکل به خدا و توسل بر حضرت زینب فرمانده واقعی جبهه مقاومت در برابر آمریکا که رهبری غرب و با همکاری رژیم صهیونیستی و تکفیری ها و حمایت های مالی و برخورداری از پیشرفته ترین سلاحهای روز فقط غیر از سلاح هسته ای و میکروبی هر آنچه را که پای کار آورد نتوانست به اهداف خود نائل شود. این مقام مسئول افزود این ممکن نبود مگر به برکت رزمندگانی که علی رغم وجه تمایز در مذهب، قوم، زبان و … فقط با اراده ایمانی آنها موجب نابودی داعش شدند  که ۴۵ درصد خاک سوریه و ۳۶ درصد خاک عراق را تصرف کرده بودند.
در پایان مراسم با اهداء لوح از ایثار و رشادت این فرمانده و مستشار ایرانی در خاک سوریه تجلیل به عمل آمد.
اهدای لوح تقدیر به ایثارگران و اعضای فعال بسیج از دیگر برنامه های این مراسم بود.